Bydlení v Brně

O pražských rezidencích a novostavbách slýcháme skoro denně.

Víte však, že i na Moravě vznikají projekty, které těm pražským mohou konkurovat nejenom svým vybavením, ale i umístěním.

Jednou takovou je brněnská Masarykova čtvrť, která ke stavbě rezidenčního bydlení přímo vybízela.

Mezi velice kvalitní developerské projekty patří právě Rezidence Martinů. Jde o novostavbu, ve které bude po dokončení umístěno celkem 48 luxusních bytů.

Umístění do lokality Masarykovy čtvrti nebylo náhodné. Jde o jednu z nejlukrativnějších čtvrtí v Brně, která je odnepaměti vyhledávána i významnými brněnskými občany.

Její hlavní předností je snadná dopravní dostupnost a blízká občanská vybavenost. Zejména v noci vás okouzlí jedinečné výhledy na osvětlené město.

Rezidence nabízí všechny velikosti bytů, od nejmenšího, avšak zajímavě navrženého bytu 1+kk, až po velice prostorné a reprezentativní čtyřpokojové byty.

V interiéru můžete volit ze dvou barevných variant. Bílou – vhodnou zejména pro menší byty a minimalisticky založené klienty a tmavou, která se hodí spíš pro konzervativnější s důrazem na eleganci.

Vybavení jednotlivých bytů je na špičkové úrovni s maximálním důrazem na funkčnost a ergonomii. Zárukou kvality je prestižní architektonický ateliér RAW, který se na tomto projektu podílí.

Bezpečnost vašeho bytu zajišťují bezpečnostní protipožární dveře, podlahy pokrývají vysoce kvalitní dubové parkety. Kamenné parapety a dveřní prahy jen podtrhují exkluzivitu těchto interiérů.

Každá koupelna je vybavena luxusní smaltovanou vanou Kaldewei. Vany této značky najdete mimo jiné i v nejluxusnějších hotelích světa. Umyvadlo a jiné keramické doplňky pochází od prestižního italského výrobce, armatury od německé firmy Hansgrohe.

Nadstandardní vybavení
vás ale čeká i ve společných prostorách domu. Samozřejmostí pro podobné rezidenční bydlení je garážové stání v suterénu domu. Nemusíte tak mít o vaše auto obavy, navíc se v zimních měsících vyhnete nepříjemnému odmrazování.

Pomyslnou třešničkou na dortu je střešní zahrada, ze které je impozantní výhled do okolí. V teplých měsících tak zde můžete nerušeně relaxovat.

Další drobnosti už jenom dokreslují výjimečnost tohoto bydlení.

Namátkou vybereme jednu z nich – dům má jednu místnost, ze které se provádí centrální odečet všech energií. Nebudete tak rušeni návštěvami pracovníků vodáren, elektráren a jiných.

Investice, která se vyplatí

V době turbulentních ekonomických změn se investice do nemovitosti, potažmo bytu přímo nabízí.

Nároky lidí na bydlení jsou rok od roku vyšší a současně roste počet lidí, kteří si kvalitní bydlení mohou dovolit zaplatit.

Buď jak buď, faktem je, že byty v podobně atraktivních lokalitách nikdy nejsou prázdné a skýtají tak zajímavou investiční příležitost.

Více informací najdete na www.rezidencemartinu.cz.


Publikováno: 01. 05. 2011

Komentáře

Vyhledávání
REKLAMA
REKLAMA
ODKAZY

Tradiční dřevěná eurookna v moderním provedení pro vás vyrábí Slavona.cz!
Palivové dřevo
Pohodlný zahradní nábytek na vaši zahradu.
Využijte nabídky Finep na prodej nových bytů v Praze a pořiďte si výhodně nové bydlení.
Všechny typy kvalitních vrtaček pro řemeslníky i domácí kutily naleznete na eshopu Rucni-naradi.cz.
Stínící sítě na plot od společnosti Plachty Štěpánik
Doporučujeme vnitřní horizontální žaluzie nenáročné na stavební připravenost!
Kvalitní hliníková okna Oknoplastik vynikají především špičkovým zpracováním s dlouholetou životností!

REKLAMA