Na co si dát pozor při koupi bytu?

Pokud kupujete nemovitost, určitě byste měli vybírat pečlivě a dát pozor na případné „chytáky“. Chcete-li koupit byt, obraťte se na ověřenou realitní kancelář, která disponuje širokou nabídkou, ale je především spolehlivá.

Realitní kancelář Homesweethome.cz má ve svém katalogu mnoho bytů i domů, ze kterých můžete vybírat. Katalog je přehledný a interaktivní. Vybrat si můžete z mnoha parametrů, podle kterých budou nemovitosti filtrovány. Vše je velmi jednoduché a přehledné.

Na co si dát pozor?

Koupě bytu i domu je záležitost, u které si musíte dávat pozor na řadu věcí. Především je důležité, zdali kupujete byt přímo od vlastníka nebo přes realitní společnost. Pokud se rozhodnete koupit dům z rukou jeho vlastníka, můžete se potkat s několika nepříjemnými situacemi. Může se jednat o podvod a v momentě kdy zaplatíte, byt stále nebude váš.

Takovéto situace nejsou příliš běžné, ale abyste se jim skutečně vyhnuli, je lepší obrátit se na realitní kancelář.

Když už si byt vyberete a rozhodnete se na něj podívat, nezapomeňte si ho opravdu prohlédnout. Důležitou roli samozřejmě hraje cena a tak se ujistěte, že cena za váš vybraný byt odpovídá kvalitě.

Pokud máte pocit, že už jste prošli nespočet bytů, ale žádný vám zatím plně nevyhovoval, nehrňte se do koupi jenom proto, že máte pocit, že si neumíte vybrat. Vybírejte svůj nový domov opravdu pečlivě, ať toho později nemusíte litovat.

Důležité je tedy dát si pozor nejenom na fyzický stav bytu, ale je dobré vědět, zdali má v pořádku všechny dokumenty.

Pro koupi kvalitního a kompletního (s dokumentací) obytného prostoru je dobré obrátit se na realitní kancelář, např. zkušenou Home sweet home RK. Zde máte vše na jednom místě a navíc spolehlivě. V katalogu si můžete o bytu zjistit podrobnější informace, a pokud se vám zalíbí, můžete se na něj zajet podívat. Sami tak na vlastní oči vidíte, co kupujete.


Publikováno: 17. 12. 2014

Komentáře

Vyhledávání
REKLAMA
REKLAMA
ODKAZY

Tradiční dřevěná eurookna v moderním provedení pro vás vyrábí Slavona.cz!
Palivové dřevo
Pohodlný zahradní nábytek na vaši zahradu.
Využijte nabídky Finep na prodej nových bytů v Praze a pořiďte si výhodně nové bydlení.
Všechny typy kvalitních vrtaček pro řemeslníky i domácí kutily naleznete na eshopu Rucni-naradi.cz.
Stínící sítě na plot od společnosti Plachty Štěpánik
Doporučujeme vnitřní horizontální žaluzie nenáročné na stavební připravenost!
Kvalitní hliníková okna Oknoplastik vynikají především špičkovým zpracováním s dlouholetou životností!

REKLAMA