Návrhy interiérů

Ať už zařizujete nový byt, dům nebo kancelář, jistě uznáte, že jednou z nejnáročnějších fází jsou dokončovací práce a samotná realizace interiérů.

K tomu, aby výsledný prostor vypadal opravdu dobře a dokonale sloužil svému účelu vede dlouhá cesta – a právě tou vás může provést bytový architekt.Při zařizování jakéhokoliv interiéru je totiž potřeba zohlednit celou řadu věcí a okolností, které pak budou mít vliv na celkovou podobu interiéru. Skloubit všechny tyto aspekty tak, aby vznikl dokonalý a funkční prostor, není jednoduché.

Právě v těchto případech se vyplatí uvažovat o profesionálním návrhu interiéru bytovým architektem nebo designérem.

Spousta lidí si myslí, že si vše zařídí sami, ale výsledek často nebývá podle očekávání. Ne každý má vrozené kreativní a prostorové myšlení a tak se může snadno stát, že z útulného obývacího pokoje se stane pouze místnost přeplněná nábytkem, kam se jen stěží vejde pohodlná sedačka.

Ve výsledku tak může bytový architekt i způsobem, jak se vyhnout zbytečným nákladům navíc. Předtím, než vůbec začnete spolupracovat na konkrétním návrhu, vždy si stanovíte cenu, kterou jste ochotni do zařízení a s tím souvisejících prací investovat.

Architekt si většinou za svoji práci účtuje několikaprocentní provizi z celkové ceny projektu. Její výše se liší v závislosti na tom, jaké související služby s tím budou spojeny.

Dobrý bytový architekt by měl mít nejenom dostatečné množství kvalitních referencí, ale měl by být schopen provést např. 3D vizualizaci výsledného interiéru. Jasně potom uvidíte, jestli vám bude konečná podoba vyhovovat, případně se můžete dohodnout na dalších úpravách, tak aby byl výsledek perfektní.

Samozřejmostí by měla být i spolupráce při realizaci změn – příp. doporučení doporučených a ověřených firem, které se budou na úpravách podílet.

Více informací můžete najít na www.rondodesign.cz


Publikováno: 01. 03. 2011

Komentáře

Vyhledávání
REKLAMA
REKLAMA
ODKAZY

Tradiční dřevěná eurookna v moderním provedení pro vás vyrábí Slavona.cz!
Palivové dřevo
Pohodlný zahradní nábytek na vaši zahradu.
Využijte nabídky Finep na prodej nových bytů v Praze a pořiďte si výhodně nové bydlení.
Všechny typy kvalitních vrtaček pro řemeslníky i domácí kutily naleznete na eshopu Rucni-naradi.cz.
Stínící sítě na plot od společnosti Plachty Štěpánik
Doporučujeme vnitřní horizontální žaluzie nenáročné na stavební připravenost!
Kvalitní hliníková okna Oknoplastik vynikají především špičkovým zpracováním s dlouholetou životností!

REKLAMA