Odolný spojovací materiál pro náročné stavby

Je mnoho oborů stavebnictví a dalších technických oborů, kde je nutná zvýšená odolnost použitých materiálů, tedy i těch spojovacích. Stavby chemického průmyslu, zdravotnictví, technologie, loďařství, výzkum a mnoha dalších vyžadují maximální kvalitu a odolnost proti vnějšímu prostředí.

Pro tyto účely je nutné používat vhodný nerezový spojovací materiál, jenž dokáže odolávat vnějšímu, často i agresivnímu, prostředí.

Kvalita na prvním místě

Výběr dodavatele, který vyrábí a prodává kvalitní nerezové ocelové trubky, trhací nýty, či nerezové šrouby je však podmínkou úspěchu. Ačkoli je nerezový materiál vyráběn v několika úrovních odolnosti proti mezikrystalické korozi i zde hraje kvalita zpracování velkou roli.

Renomovaný evropský výrobce

Renomovaným výrobcem a dodavatelem nerezového materiálu je společnost Akros, s r.o. s působností a referencemi nejen v České republice ale také po celé Evropě. Nerezový spojovací materiál dodáváme do zdravotnictví, lodního i chemického průmyslu a mnoha dalších odvětví. Soustředíme se na vždy špičkovou kvalitu jak materiálu, tak jeho zpracování.

Vyrábíme rovněž nerezové vruty, vruty do dřeva, bezpečnostní šrouby a mnoho dalších komponent a prvků z nerezové oceli. Jsme schopni dodat v krátké lhůtě i větší množství a uspokojit tak i náročné požadavky našich zákazníků. Nerezový spojovací materiál můžete objednávat v našem e-shopu či na jednotlivých zastoupeních v ČR i SR.


Publikováno: 03. 12. 2012

Komentáře

Vyhledávání
REKLAMA
REKLAMA
ODKAZY

Tradiční dřevěná eurookna v moderním provedení pro vás vyrábí Slavona.cz!
Palivové dřevo
Pohodlný zahradní nábytek na vaši zahradu.
Využijte nabídky Finep na prodej nových bytů v Praze a pořiďte si výhodně nové bydlení.
Všechny typy kvalitních vrtaček pro řemeslníky i domácí kutily naleznete na eshopu Rucni-naradi.cz.
Stínící sítě na plot od společnosti Plachty Štěpánik
Doporučujeme vnitřní horizontální žaluzie nenáročné na stavební připravenost!
Kvalitní hliníková okna Oknoplastik vynikají především špičkovým zpracováním s dlouholetou životností!

REKLAMA