Podlahové vytápění pro Vaše pohodlí

Máte zájem pořídit si podlahové vytápění pro zútulnění Vašeho rodinného domku, o jehož vytápění se stará tepelné čerpadlo? Společnost Getasystem je první firmou, která je zaměřena na podlahové vytápění rodinných domů v kombinaci s tepelným čerpadlem.

Kombinace podlahového topení s tepelným čerpadlem je nejefektivnější a finančně nejvýhodnější. Tepelná čerpadla mají vysokou účinnost a jejich pořízení není příliš drahé. Navíc získávají teplo z okolního prostředí zdarma, proto ušetříte. Pro spojení tepelného čerpadla a podlahového topení se využívá teplovodního podlahového vytápění, které lze kombinovat s jakýmkoli jiným zdrojem tepla. Životnost teplovodního podlahového topení je 20 – 40 let, proto v případě nespokojenosti s jeho zdrojem můžete v průběhu vlastnictví zaměnit zdroj za jiný. Může to být například elektrokotel, kotel na uhlí, solární panely a tak dále.

Lidé často přemýšlí, do jaké místnosti podlahové topení umístit. Odpověď je jednoduchá, podlahové vytápění lze použít kdekoli. Ideální je koupelna, pro příjemné teplo od nohou po relaxační koupeli, obývací pokoj, pro hřejivý pocit útulného domova nebo kuchyně a chodby, jako náhrada za radiátory. Pro malé děti, které většinu svého času tráví hraním si na zemi, se hodí podlahové vytápění také do dětského pokoje, potom máte jistotu, že doma vaše dítě v zimě nenastydne. Podlahové topení můžete regulovat a kdykoli je možné jej zcela vypnout, jako klasické topení.

Po shrnutí všech výhod podlahového vytápění lze usoudit, že malé provozní náklady, neslyšné proudění tepla do Vašeho domu, velmi úsporné řešení, efektivita provozu a hlavně pohodlí vlastního domova je z této investice opravdu výhodná souhra důsledků. Proto neváhejte a pořiďte si podlahové topení do Vašeho domu. Potěšíte tím sami sebe i celou Vaši rodinu.


Publikováno: 31. 07. 2012

Komentáře

Vyhledávání
REKLAMA
REKLAMA
ODKAZY

Tradiční dřevěná eurookna v moderním provedení pro vás vyrábí Slavona.cz!
Palivové dřevo
Pohodlný zahradní nábytek na vaši zahradu.
Využijte nabídky Finep na prodej nových bytů v Praze a pořiďte si výhodně nové bydlení.
Všechny typy kvalitních vrtaček pro řemeslníky i domácí kutily naleznete na eshopu Rucni-naradi.cz.
Stínící sítě na plot od společnosti Plachty Štěpánik
Doporučujeme vnitřní horizontální žaluzie nenáročné na stavební připravenost!
Kvalitní hliníková okna Oknoplastik vynikají především špičkovým zpracováním s dlouholetou životností!

REKLAMA