Vysoce kvalitní vstupní dveře od PERITO s.r.o.

Při rekonstrukci domu či bytu nesmíme zapomínat ani na vstupní dveře. Ale někdy stačí vyměnit jen dveře a nemovitost tak dostane novou tvář. Jak se má ale člověk na trhu s dveřními výplněmi zorientovat, když jsou k dostání různé druhy, velikosti a tvary? Podívejme se, podle čeho bychom se měli při výběru vchodových dveří řídit.

Jakou vybrat technologii výroby?

Nejvyšší dostupnou kvalitou dveřních výplní se může pyšnit technologie GFK. Dveřní výplně jsou konstrukčně pevné a stabilní, mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Splní očekávání i nejnáročnější klientely, která vyžaduje nadčasový design svých vstupních dveří.

Druhou, nejobvykleji používanou metodou je HPL, jíž vznikají kvalitní dveřní výplně za rozumnou cenu. Odolnost, stabilita, dlouhá životnost a žádné požadavky na speciální údržbu. Tak by se daly dveře z dílny technologie HPL charakterizovat.

Poslední variantou je technologie ABS, která už nabízí horší vlastnosti dveřní výplně. Jsou horší tepelně-izolační vlastnosti a životnost už není tak vysoká jako u GFK či HPL.

Design vchodových dveří je rozhodující

Jakmile si vybereme vhodnou technologii výroby, zaměříme se na design dveří. V první řadě by měly vchodové dveře dokonale ladit s celkovým stylem rodinného domu. Jsou totiž jakousi vizitkou nemovitosti a musí udělat na návštěvníka dobrý první dojem. Právě vchodové dveře jsou první, čeho si návštěvníci všimnou. Modernímu domu můžeme zasadit dveře s nadčasovým designem, klasické, starší nemovitosti zase dveře se střídmým vzhledem s univerzální barvou.

Kvalitní vstupní dveře od PERITO s.r.o.

Společnost PERITO, s.r.o. vznikla v roce 1999, kdy zahájila svou první sériovou výrobu dveřních výplní. Může nabídnout pestrou škálu tvarů a typů dveřních výplní, které kladou důraz na moderní vzhled a také kvalitu použitých materiálů. Vstupní dveře od PERITO s.r.o. dají domu novou tvář, projasní jej a zpříjemní každý vstup do domu. Prioritou společnosti je vyrábět zboží moderními technologiemi a nejnovějšími montážními postupy. Vývoj materiálů a technologií jde neustále dopředu a PERITO s.r.o. s ním.


Publikováno: 02. 08. 2012

Komentáře

Vyhledávání
REKLAMA
REKLAMA
ODKAZY

Tradiční dřevěná eurookna v moderním provedení pro vás vyrábí Slavona.cz!
Palivové dřevo
Pohodlný zahradní nábytek na vaši zahradu.
Využijte nabídky Finep na prodej nových bytů v Praze a pořiďte si výhodně nové bydlení.
Všechny typy kvalitních vrtaček pro řemeslníky i domácí kutily naleznete na eshopu Rucni-naradi.cz.
Stínící sítě na plot od společnosti Plachty Štěpánik
Doporučujeme vnitřní horizontální žaluzie nenáročné na stavební připravenost!
Kvalitní hliníková okna Oknoplastik vynikají především špičkovým zpracováním s dlouholetou životností!

REKLAMA