Weber Terranova

weber_terranova

Společnost Weber Terranova spadajíci do koncernu Saint Gobain, patří mezi největší výrobce stavebních materiálů v České republice.  Saint Gobain Weber Terranova je známá především díky zateplovacím systémům. V sortimentu stavebních materiálů však najdete také oblíbené vnitřní i venkovní omítky a nátěry.  V katalogu firmy Weber Terranova najdete základní druhy maltových a omítkových směsí a také tmely a to jak tmely lepící tak i tmely spárovací určené pro pokládku a lepení obkladů a dlažeb. Z dalších oblíbených výrobků firmy Weber je třeba zmínit oblíbené samonivelační stěrky a potěry určené pro podlahy. V prodejnách stavebních materiálů které prodávají výrobky firmy Weber Terranova  je zdarma k dostání každoročně vydávaná publikace nazvaná Rádce Weber ve které najdete tipy a rady na práci se stavebními materiály Weber. Rádce Weber si můžete rovněž objednat na webových stránkách Weber Terranova. Společně s rádcem Weber je každoročně vydávaný také ceník stavebních materiálů ve kterém naleznete maloobchodní ceny stavebních materiálů.

Zateplovací systémy Weber Terranova

Zateplení domů, a to jak panelových domů, tak i individuální zateplení rodinných domků je jedním z nosných pilířů firmy Weber Terranova.  Zateplovací systém Terranova je dodávaný jako ucelený systém zateplení obsahující veškeré komponenty které náleží do systému ETICS (External Thermal Insulation Composite Systems). V tomto systému jsou dodávány komponenty které dohromady tvoří zateplovací systém. Zateplovací systém ETICS od firmy Weber Terranova obsahuje všechny tyto komponenty mezi které patří samotná zateplovací materiál, kotvící prvky ke kterým patří například talířové hmoždinky dále pak je zateplovací systém tvořen základní vrstvou a konečnou povrchovou úpravou. Společnost Weber Terranova nabízí nepřeberné množství zateplovacích systémů mezi které patří například ETICS weber therm standard určený pro standartní použití, ETICS weber therm standard mineral ve kterém je jako izolant použitá minerální vlna. ETICS weber therm flex je určený pro zateplení dřevostaveb a pokud chcete na svou stavbu aplikovat zateplovací systém s opravdu dlouhou životností, můžete využít zateplení systémem ETICS TC therm.

Samonivelační stěrky a hmoty Weber Terranova

Dalším oblíbeným výrobky Weber Terranova jsou samonivelační stěrky a hmoty. Samonivelační stěrky Weber nivelit slouží k vyrovnání podlah v interiérech. Weber.nivelit není určený jako povrchová úprava, ale slouží pouze k vyrovnání podkladů pod linoleum, koberce nebo plovoucí podlahu. Výhodou těchto jednosložkových samonivelačních stěrek je jejich snadné zpracování, díky jednosložkové bázi která se zpracovává pouze přidáním vody. V nabídce samonivelačních hmot Weber najdete stěrky s názvem weber.nivelit plus, weber.nivelit R, weber.niv pro, weber.niv dur. Samonivelační stěrky a hmoty pro vyrovnávání podlah patří k velmi využívaným materiálům určeným k vyrovnání podkladů. Stejně jako je je tomu i u ostatních výrobky Saint Gobain, jsou i stěrky samonivelační hmoty Weber zárukou vysoké kvality.


Publikováno: 25. 01. 2010

Comments are closed.

Vyhledávání
REKLAMA
REKLAMA
ODKAZY

Tradiční dřevěná eurookna v moderním provedení pro vás vyrábí Slavona.cz!
Palivové dřevo
Pohodlný zahradní nábytek na vaši zahradu.
Využijte nabídky Finep na prodej nových bytů v Praze a pořiďte si výhodně nové bydlení.
Všechny typy kvalitních vrtaček pro řemeslníky i domácí kutily naleznete na eshopu Rucni-naradi.cz.
Stínící sítě na plot od společnosti Plachty Štěpánik
Doporučujeme vnitřní horizontální žaluzie nenáročné na stavební připravenost!
Kvalitní hliníková okna Oknoplastik vynikají především špičkovým zpracováním s dlouholetou životností!

REKLAMA